Hakkımızda

Lila Tasarım ve Aydınlatma 2017 yılında İstanbul Beyoğlu'nda "Özgün Tasarım ve Güvenli Hizmet" ilkesiyle yola çıkarak gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir. 

2021 yılı itibariyle üretim atölyeleri ve 40 üzeri çalışan sayısıyla sizleri özgün ve yenilikçi ürünleriyle karşılamaktadır.

Bizi biz yapan özelliklerimiz sizleri anlamak sizlerin istekleri üzerine doğru ve gerçekçi yaklaşımlarla sizler mutlu etmektedir. Asıl amacımız ürünlerimizde fiyat ve kalite dengesini sağlamak, güvenilir ekip ve kaliteli ürün sağlamak, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda hareket etmek en genel amaçlarımızdır.

 

Gelişen dünya ve yeni teknolojilerle hizmet kalitemizi, erişebilirliğimizi, yenilikçi teknolojilere ayak uydurduğumuzu ve siz değerli misafirlerimizin isteklerini vizyon edinerek yola sizlerle devam edeceğiz.

Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. 

Misyonumuz

Gelişen teknolojileri takip ederek durmadan gelişime olan merakımız ve ilgimizle sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak bizim misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Sizlere sağladığımız hizmetlerin devamlı ve sürekli olabilecek ve aynı kalite, şartlarda sürdürmek en büyük amacımız ve hizmet konusunda vizyonumuzdur.

Colorful-Living-Room-by-Taylor-Taylor-58badc573df78c353c56d201
Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Hızlı Kargo

Hızlı, ucuz ve güvenilir kargo avantajaları

İade

Ürünle alakalı sorunlarda kayıtsız şartsız iade fırsatı

Güvenli Ödeme

Güvenilir ve sıkıntısız ödeme altyapısı ve fırsatları

Müşterilerimiz Bizi Anlatsın

Hakkımızda Söylenenler

Kadir Kayalı

Coffeolog
Kafemizin iç aydınlatmalarında kullanacağımız aydınlatma seçimi Lila Aydınlatma ile kafemiz için özgün ve yenilikçi sonuçlar elde ettik. Gayet güzel bir deneyim oldu. Teşekkürler.

Mürsel Doğan

Odk Otomotiv
Otomotiv yedek parça sektörnde hizmet veriyoruz. Yeni showroom mağazamızın aydınlatma işlerini Lila Aydınlatma ile tamamladık. Her şey için teşekkür ederiz.

Müşterilerimiz
Müşterilerimizin Fikirlerini Sanata Dönüştürüyoruz

Müşterilerimizin isteklerini özel tasarımlarımızla beraber adeta sanata dönüştürüyoruz. Çalıştığımız firmalarla mutluluğu yaşıyoruz.